phone 444 6006
email info [@] soft-nec.com

MEDYA & TELEKOMUNİKASYON

Dijital, sosyal ve mobil teknolojiler medya ve telekomunikasyon firmaları için beraberlerinde yeni zorluklar getiriyor.

Dijital, sosyal ve mobil teknolojiler medya ve telekomunikasyon firmaları için beraberlerinde yeni zorluklar getiriyor. Firmalar, değişen dinamiklere göre sistemlerini güncellemek ve müşterileri ile bağlarını koparmamak için süreçlerini yeniliklere uygun hale getirmek zorundalar.

Bu ihtiyaçları anlayan Softnec, teknolojiyi rekabet avantajına dönüştürmek üzere iş süreçlerinizi müşterilerinizin beklentilerine göre şekillendirmek için çalışır.

Medya ve telekomunikasyon sektörü, müşteri taleplerine doğru içerik ile anında yanıt vermelidir. Okuyucu ve izleyicilerin taleplerine etkin bir şekilde cevap vererek değer katmanıza, hem müşterilerinizi ve hem de reklam vericileri memnun etmenize yardımcı oluruz.

Çözümler:

Satış gücü otomasyonu ile müşteri adayı yönetiminden sözleşme imzalama aşamasına kadar tüm satış süreçlerini izleyebilirsiniz.Müşteri Hizmetleri uygulama çözümü ile müşteri sadakati ve memnuniyetini arttıran daha hızlı ve daha akıllı hizmet verebilirsiniz.

Kurumsal sosyal ağ uygulaması Chatter ile çalışanlarınızın her zaman her yerde iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz. Bayi, distributor ve iş ortaklarınıza Communities ile bağlanabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Herhangi bir donanım veya yazılım satın alarak bakım yaptırmak zorunda olmadığınız, abonelik sistemi ile çalışan uygulamaları kullanmak için ne sizin, ne çalışanlarınızın ne de müşterilerinizin sistem kurulumu için beklemesine gerek yok.

Sektör uzmanımızla görüşün ve işiniz için mükemmel çözümü bulun. 

Müşteri Referanslarımız

Yandex.Metrica