phone 444 6006
email info [@] soft-nec.com

BAYİLERİNİZİ YÖNETİN

COMMUNITY CLOUD ile bayilerinizi, iş ortaklarınızı, franchise'larınızı merkezden yönetebilir onlara yetki sınırları içerisinde kendi sisteminizi açabilirsiniz

İş ortaklarınıza bağlanın 

 

Bayi, distributor ve iş ortaklarınızın bilgiye ve ilgili kişilere erişimini kolaylaştırın, müşteri adaylarını paylaşın, kayıtları güncelleyin ve kaynaklarınızı doğru yöneterek satışlarınızı arttırın.

Bilgi parmağınızın ucunda.

Günümüzde, müşterileriniz, iş ortaklarınız, çalışanlarınızla olan bağınız iş dünyasında başarılı olmanın en temel faktörü. Bayi ve distribütörler cironuzun büyümesine, çalıştığınız ajanslar pazarlamanızın güçlenmesine ve müşterilerinizin memnuniyeti sürdürülebilir büyüme için fark yaratmanızı sağlar.

Community Cloud, işletmenizin verilerini sosyal bağların gücü ile birleştirir. Piyasadaki en güvenilir bulut bilişim platformunda sınıfının en iyisi bir çözüme sahip olabilirsiniz.

 

Self-Service çalışma ortamı sunun

Self-service forumlar aracılığıyla müşterilerinizin birbirlerine yardımcı olmalarını sağlayın, müşteri hizmetleri çalışanlarınız ise karmaşık ve önemli sorunlara odaklansınlar.

 

Müşterilerinize bağlanın

 

Direk etkileşim ile güçlü müşteri ilişkileri kurun. Müşterileriniz, markanız ve ürünleriniz ile ilgili geri bildirimlerini iletebilecekleri ve paylaşabilecekleri bir platform sunun.

 

Herkesle işbirliği yapın

Firmanızın ekosisteminde bulunan kritik aktörler, ajanslar, tedarikçiler, satıcılar, öğrenciler, adaylar ile bağlanın ve ilişkilerinizi güçlendirin.

Ücretsiz olarak kullanmaya başlamak için bizimle bağlantıya geçin.

Sorunuz mu var? Cevapları bizde.

Herşeyi kullanım klavuzundan öğrenmek zorunda değilsiniz. Bazen birinin size yardımcı olması hayatınızı kolaylaştırır. Ürünler, hizmetler, implementasyon, entegrasyon veya başka bir konuyla ilgili sorularınız varsa, bizi arayın (444 60 06). Sorularınızı danışmanlarımız cevaplasın. 

Yandex.Metrica