phone 444 6006
email info [@] soft-nec.com

TEKNOLOJİ & ÜRETİM

Yüksek teknoloji firmaları inovasyonun öncüleri olarak müşterilerini ve onların ihtiyaçlarını piyasadan daha önce anlarlar. İşbirliği, bilgi ve hızlı pazara sunum süresi en değerli varlıklarıdır.

Yüksek teknoloji firmaları inovasyonun öncüleri olarak müşterilerini ve onların ihtiyaçlarını piyasadan daha önce anlarlar. İşbirliği, bilgi ve hızlı pazara sunum süresi en değerli varlıklarıdır. Softnec bunu anlar ve sisteminizde yenilikler yaparak rakibinize daha etkin karşılık verebilmeniz için satış personelinize uygun araçlar sunar ve maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olur.

Üretim sektörü, dünya ekonomik aktivitesinin yaklaşık bir çeyreğini oluşturur. Üretim, araçların ve mekanizmaların birlikte kullanımı ile ham maddeyi işlenmiş ürünlere dönüştürür. Softnec, her üretim sürecinin kendine özgü zorlukları olduğunu anlar ve şirket içi ve dışında kullanılacak ortak veri tabanı ihtiyacına, stok kontrolüne, kapasite planlamasına ve sorunsuz sevkiyat süreçlerine çözümler sunar.  

Çözümler:

Satış gücü otomasyonu ile müşteri adayı yönetiminden sözleşme imzalama aşamasına kadar tüm satış süreçlerini izleyebilirsiniz.Müşteri Hizmetleri uygulama çözümü ile müşteri sadakati ve memnuniyetini arttıran daha hızlı ve daha akıllı hizmet verebilirsiniz.

Kurumsal sosyal ağ uygulaması Chatter ile çalışanlarınızın her zaman her yerde iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz. Bayi, distributor ve iş ortaklarınıza Communities ile bağlanabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Herhangi bir donanım veya yazılım satın alarak bakım yaptırmak zorunda olmadığınız, abonelik sistemi ile çalışan uygulamaları kullanmak için ne sizin, ne çalışanlarınızın ne de müşterilerinizin sistem kurulumu için beklemesine gerek yok.

Sektör uzmanımızla görüşün ve işiniz için mükemmel çözümü bulun. 

Müşteri Referanslarımız

Yandex.Metrica