phone 444 6006
email info [@] soft-nec.com

LOJİSTİK VE NAKLİYE

Gerçek zamanlı planlama ve dağıtım için saha ve ofis süreçlerinize kaliteli ve zamanında sevkiyatı garantileyen yönetim çözümleri sunuyoruz.

Araç filoları ve saha çalışanları olan firmaların izleme, planlama, yönetme, iletişim ve taleplere cevap vermek için gerçek zamanlı çözümlere ihtiyaçları vardır. Gerçek zamanlı planlama ve dağıtım için saha ve ofis süreçlerinize kaliteli ve zamanında sevkiyatı garantileyen yönetim çözümleri sunuyoruz. Bu çözümler ile iş performansınızı arttırırken

iş süreçlerinizi optimize ediyor ve eş zamanlı olarak maliyetlerde tasarruf sağlıyorsunuz.

Softnec’in çözümleri, sektörün küçük ve büyük firmalarını güçlendiriyor,  araç, sürücü ve saha teknik personelinin yönetimini optimize ediyor.

 

Çözümler:

Satış gücü otomasyonu ile müşteri adayı yönetiminden sözleşme imzalama aşamasına kadar tüm satış süreçlerini izleyebilirsiniz.Müşteri Hizmetleri uygulama çözümü ile müşteri sadakati ve memnuniyetini arttıran daha hızlı ve daha akıllı hizmet verebilirsiniz.

Kurumsal sosyal ağ uygulaması Chatter ile çalışanlarınızın her zaman her yerde iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz. Bayi, distributor ve iş ortaklarınıza Communities ile bağlanabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Herhangi bir donanım veya yazılım satın alarak bakım yaptırmak zorunda olmadığınız, abonelik sistemi ile çalışan uygulamaları kullanmak için ne sizin, ne çalışanlarınızın ne de müşterilerinizin sistem kurulumu için beklemesine gerek yok.

Sektör uzmanımızla görüşün ve işiniz için mükemmel çözümü bulun. 

Müşteri Referanslarımız

Yandex.Metrica