phone 444 6006
email info [@] soft-nec.com

EMLAK & GAYRİMENKUL

Satış, müşteri ve sözleşme takibi, bakım ve tamir işleri gibi karmaşık iş süreçleri ile emlak ve gayrimenkul şirketlerinin işlerini yönetmeleri için çeşitli uygulama çözümlerine ihtiyaçları vardır.

Satış, müşteri ve sözleşme takibi, bakım ve tamir işleri gibi karmaşık iş süreçleri ile emlak ve gayrimenkul şirketlerinin işlerini yönetmeleri için çeşitli uygulama çözümlerine ihtiyaçları vardır.

Müşteri ilişkileri yönetimi, ticari gayrimenkul ve konut emlak sektörü firmalarının başarıya ulaşması için kilit bir rol oynamaktadır. Sektörel bilgi ve tecrübesi ile emlak sektörü için özel bir çözüm sunan Softnec, firmaların iş akışlarını en iyi sonuçları alabilecekleri şekilde kurgulamalarını sağlıyor. Sektörün ihtiyaç duyduğu tüm modülleri tek bir CRM platformunda sunularak firmaların hem personelini hem süreçlerini yönetmesine olanak sunuyor.

Softnec’in sektörel tecrübesi ile geliştirdiği özelleştirilmiş platform çözümü, müşterilerin, sözleşmelerin, ihalelerin, uzman raporlarının, gelir&gider ve kayıtların merkezi bir şekilde yönetilmesini sağlar ve kolaylıkla ulaşılması için önemli bilgileri ilgili vakalarla eşleştirir.

Anahtar teslim otomasyon sistemine inşaat, site yönetimi ve gayrimenkul firma yönetimi modülleri de dahildir.

Çözümler:

Satış gücü otomasyonu ile müşteri adayı yönetiminden sözleşme imzalama aşamasına kadar tüm satış süreçlerini izleyebilirsiniz.Müşteri Hizmetleri uygulama çözümü ile müşteri sadakati ve memnuniyetini arttıran daha hızlı ve daha akıllı hizmet verebilirsiniz.

Kurumsal sosyal ağ uygulaması Chatter ile çalışanlarınızın her zaman her yerde iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz. Bayi, distributor ve iş ortaklarınıza Communities ile bağlanabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Herhangi bir donanım veya yazılım satın alarak bakım yaptırmak zorunda olmadığınız, abonelik sistemi ile çalışan uygulamaları kullanmak için ne sizin, ne çalışanlarınızın ne de müşterilerinizin sistem kurulumu için beklemesine gerek yok.

Sektör uzmanımızla görüşün ve işiniz için mükemmel çözümü bulun. 

Müşteri Referanslarımız

Yandex.Metrica