phone 444 6006
email info [@] soft-nec.com

UYGULAMA GELİŞTİRME

Mobil teknolojiler, şirketlerin müşterileri, iş ortakları ve çalışanları ile etkileşimini değiştiriyor. Müşteriler, iş ortakları ve şirket çalışanları tercih ettikleri iletişim kanalı ve cihazdan daha yenilikçi ve sorunsuz bir deneyim beklentisi içinde.Mobil teknolojiler, şirketlerin müşterileri, iş ortakları ve çalışanları ile olan etkileşimini değiştiriyor. Müşteriler, iş ortakları ve şirket çalışanları tercih ettikleri iletişim kanalı ve cihazdan daha yenilikçi ve sorunsuz bir deneyim beklentisi içinde.  Şirketinizin iş süreçlerini mobil uygulamalarla yeniden yapılandırmak için Softnec ile çalışın ve etkileşim, büyüme ve verimlilik için yeni fırsatları keşfedin. Salesforce.com müşterileri Salesforce1 ile işlerini heryerden yönetebilecekleri platform kavuşuyorlar.


Bulut teknolojiler, yeni bir iş süreçleri danışmanlığı yaklaşımını beraberinde getiriyor. Softnec, iş süreçleri danışmanlığını yeniden tanımlıyor ve işletmelere müşteri yaşam döngüsüne yenilik getirmeleri için yardım ediyor.  Sektörel tecrübe ve teknik yetkinliklere sahip danışmanlarımız firmanızın müşterilerinizle olan ilişkisine ve büyümenize odaklanarak sizlerle birlikte çalışıyorlar. Proje metodolojimiz, bulut tabanlı uygulama geliştirme ve implementasyon sürecinin öngörülen zamanda ve planlanan bütçede gerçekleşmesini garantiliyor.

Softnec, yenilikçi şirketlerin özelleştirilmiş bulut tabanlı uygulamalarla satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri deneyimleri yaşamalarını sağlıyor.  Salesforce.com’un Türkiye İş Ortağı Softnec, Force.com platformunda teknik kurgulama ve tasarım, özelleştirilmiş uygulama geliştirme, Sales ve Service CloudMüşteri ve Partner Portal implementasyon tecrübelerine sahiptir.  

Teknoloji adapsiyonu sürecinde firmaların başarılı olmasındaki bir numaralı faktör değişim yönetimi danışmanlığıdır. Softnec, uygulama implementasyonu sırasında bireylerin üzerine düşen kritik rolün farkındadır. Liderlerin hedeflerini, son kullanıcının beklentileri ile birlikte hayata geçiriyoruz. Sonuç: mükemmel sistem tasarımı ve yeni süreç ve teknolojileri sahiplenen çalışanlar.

Bulut bilişim, inovasyonu hızlandırıyor. Firmanızın bulut teknolojiye yaptığı yatırımdan hızla geri dönüş alabilmesi için sistem altyapısı, agile geliştirme araçları ve hizmet sunuyoruz.

İşiniz ve süreçleriniz size özel. Softnec uygulama geliştirme hizmetleri,  Salesforce1 platformunda sizin için özelleştirilmiş çözümlerle firmanızın ihtiyaçlarına cevap veriyor ve  rekabetçi bir avantaj sağlamanızı sağlıyor.

Danışmanımızla bağlantıya geçin, size müşterilerimizle nasıl çalıştığımızı anlatsın. 


Yandex.Metrica