phone 444 6006
email info [@] soft-nec.com

EĞİTİM

Softnec, bireylerin teknoloji implementasyonları sırasında oynadıkları kritik rolün farkında. Liderlerin hedefleriniz, son kullanıcının beklentileri ile eşleştiriyor ve sistem implementasyonları sırasında ve sonrasında doğabilecek sıkıntıları hafifletiyo

Softnec, bireylerin teknoloji implementasyonları sırasında oynadıkları kritik rolün farkında. Liderlerin hedefleriniz, son kullanıcının beklentileri ile eşleştiriyor ve sistem implementasyonları sırasında ve sonrasında doğabilecek sıkıntıları hafifletiyoruz.  Sonuç: mükemmel sistem tasarımı ve yeni süreç ve teknolojileri sahiplenen çalışanlar.

Bulut bilişim teknolojilerinden maksimum geri dönüş almanız kullanıcıların sisteme alışmasıyla başlar. Teknoloji sadece bir araçtır; insanlar ise iş inovasyonunu sürdürürler.   

Salesforce uygulamalarınızdan tam verim alabilmek için çalışanlarınızın eğitimine yatırım yapın.  Başarıyı garantilemek için Salesforce İş Ortağı Softnec’e güvenin.

Salesforce.com’un dünyanın bir numaralı CRM platformu haline gelmesi ve müşteri-odaklı firmaların sayısının artması ile Salesforce uygulamalarını tanıyan ve kullanan kişiler avantaj yakalıyorlar. 

Softnec’in eğitim paketleri ile uygulamaları kullanmayı öğrenebilir ve fark yaratabilirsiniz.  

Danışmanımızla bağlantıya geçin, size müşterilerimizle nasıl çalıştığımızı anlatsın. 

Yandex.Metrica