phone 444 6006
email info [@] soft-nec.com

DANIŞMANLIK

Softnec’in stratejik danışmanlık, implementasyon, değişim yönetimi ve bulut bilişim yönetim hizmetleri başarıyı sürekli kılan iş süreçlerini hızlandırır.Softnec olarak, müşteri hayat döngüsü optimizasyonu ve müşteri etkileşimini arttırmaya yönelik süreçlerinde firmalara hizmet veriyoruz.  Sadece teknolojik yeniliklere değil, müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmaya odaklanarak birlikte ilerliyoruz.

Teknik konulara yetkin danışmanlarımız, sektörlerin iş süreçlerini rahatlıkla kavrar, teknolojiyi müşterlerine onların perspektifinden anlatmaya özen gösterirler. Proje implementasyonu süresince müşterilerimizle birlikte çalışırlar.   

Softnec’in danışmanları firmalar için fırsatları görür ve müşterilerimizin iş hedeflerini belirlemelerine ve kararlar almalarına yardımcı olurlar.

Softnec olarak müşterilerimize yaklaşımımız diğer teknoloji firmalarından farklıdır.   Bir satış takımının mobil satış otomasyonu uygulamasına geçiş sürecinde, satış temsilcisinin müşteri görüşmelerini kolaylıkla takip etmesine, satış müdürünün ise ekibinin faaliyetlerini tek bir raporda görüntülemesine odaklanırız. İş hedeflerinin önceden belirlenmediği sadece teknolojik fonksiyonları genişletmeye odaklanan projelerin başarılı sonuçlar getirmediğini biliyoruz.

Tecrübelerle öğrendiğimiz diğer bir konu ise, işletmelerin hiçbirşey yapmadan mevcut durumlarını koruyacaklarına inanmaların yanlış olduğudur. Durağan iş sistemleri gitgide değişen işletmenizle senkronize olamaz. Mevcut durumunu korumaya ve değişmemeye çalışan bir firmanız olsa bile müşterileriniz, çalışanlarınız ve rakibiniz değişmeye devam ediyor. Yenilikçi olmamak veya sadece adapte olmaya çalışmak, işinizi olumsuz bir şekilde etkileyecek ve şirketinizin geride kalmasıyla sonuçlanacak.

Müşterilerimizle nasıl çalıştığımızı öğrenmek için danışmanımızla görüşün.

Yandex.Metrica